kód: A-203 2309

NEW Ageless total resurfacing masque

45 EUR
Balenie: 57 g
Jednotková cena: 0.79  EUR / g

Popis

Odporúčame, aby ste po zakúpení produktu kontaktovali vášho Image Skincare odborníka, ktorý vám prezradí, ako ho správne používať a poskytne vám aj ďalšie odborné poradenstvo. 

Mikroexfoliačná maska s alfa-hydroxylovými kyselinami, ktorá obnovuje a omladzuje pleť. Pomáha zosvetľovať a rozjasňovať pleť a zanecháva ju neuveriteľne jemnú. Masku môžete kombinovať s akýmkoľvek čistiacim pleťovým mliekom IMAGE pre dodatočné odstránenie odumretých buniek. Neobsahuje parabény. Pri používaní produktu sa odporúča vyššia miera používania prípravkov s ochranným faktorom. 

Typ pleti

Určená pre starnúcu, mastnú, aknóznu a slnkom poškodenú pleť, pleť s hyperpigmentáciou a pleť so sklonom k tvorbe akné.

Aplikácia

Naneste tenkú vrstvu na celú tvár a nechajte pôsobiť 5 až 30 minút. Navlhčite si ruky a masírujte aspoň jednu minútu. Odstráňte všetky zvyšky masky, najprv teplou a potom studenou vodou. Aplikujte 1 až 3-krát do týždňa.

Prínosy

Exfoliačná zmes hydroxykyselín a mikrokryštálov obnovuje pokožku a jemne odstraňuje odumreté bunky. Rozjasňujúca zmes zosvetľuje hnedé škvrny. Toto je skutočný domáci peeling!

Pro tip

Pre dodatočnú exfoliáciu a účinné vyčistenie pleti skombinujte s akýmkoľvek čistiacim pleťovým mliekom IMAGE.

Zložky

Blend of Glycolic acid and Lactic acid and Salicylic acid L-Ascorbic acid Bearberry extract Hyaluronic acid Papaya Extract Arnica montana extract

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.