VEDA KRÁSY

test

JANNA RONERT
IMAGE SKINCARE ZAKLADATEĽKA A RIADITEĽKA

Značka klinickej starostlivosti o pleť
S dokázanými účinnými látkami a s prírodnými zložkami - pre Vašu najzdravšiu pokožku.
Firmu založila kožná terapeutka, výrobky vytvára plastický chirurg a zastupuje ju vyše 20000 profesionálov vo viac ako 52 krajinách sveta.
Môžme tvrdiť, že pokožku poznáme zvonka aj zvnútra. Vieme ako ju ochrániť, čo ju robí zdravou a ako dosiahnuť jej  mladistvý vzhľad.
Nech je čokoľvek výzvou vo Vašom prípade –poškodenie slnečným žiarením, akné, starnúca pokožka, rozacea – máme skúsenosť a vieme Vám pomôcť oddialiť starnutie - Age Later.

test

DR. MARC RONERT M.D. .PH.D.
IMAGE Skincare kliniký riaditeľ a prezident

PRÍBEH JANNA

V takom priemysle, ktorý je zbytočne komplikovaný chemikáliami, IMAGE Skincare zakladateľka, Janna Ronert mala svoj cieľ, vďaka prírodným zložkám a dokázaným účinným látkam vo vysokých koncetráciách priniesť na trh také produkty, ktoré zatiaľ neboli k dostatiu.
Janna, ktorá ako kozmetička bojovala s  rosaceou, verila v to, že každá žena si zaslúži jednoduchosť, hodnotu a výsledky, ak je reč o starostlivosti o pleť. Každá žena si zaslúži  tú najkrajšiu a najkvalitnejšiu pokožku.
Az IMAGE Skincare začínal v malom apartmane v roku 2003 s najpopulárnejšou radou pre citlivú pleť- Vital C produktami a teraz už má 13 kolekcií vo viac ako  52 krajinách sveta.
Janna spolu s manželom Dr. Marc Ronerttom, ktorý je  IMAGE Skincare klinický riaditeľ a plastický chirurg, spolupracujú s ďalšími významnými  chemikmi na vývoji a vytváraní ďalších produktov.
Janna je výkonná riaditeľka, matka dvoch detí, advokátka verejných služieb, medzinárodná zdravotnícka a wellness prednášateľka, ktorá vo všetkých kútoch sveta inšpiruje ženy svojou vášňou, dynamickosťou a je aj príkladom ako viesť úspešnú firmu.
V roku 2012 Janna dostala ocenenie Ernst & Young-podnikateľka roka a  tak isto patrila aj medzi top 200 riaditeľov.


test

„Pre mňa je (sk)inšpiráciou každý, komu sa zmenil život vďaka našim produktom, kto má krajšiu pleť a vďaka tomu znovu nadobudol sebaistotu.”