kód: O-400 1372

ORMEDIC Balancing Facial Cleanser

39 EUR
Balenie: 177 ml
Jednotková cena: 0.22  EUR / ml

Popis

Jemná osviežujúca gélová čistiaca emulzia, ktorá svojou penou citlivo odstráni nečistoty, zanecháva pleť vláčnu, hydratovanú a čistú. Výživný komplex s organickou aloe vera a rastlinnými výťažkami upokojujú citlivú pokožku. Saténová textúra obnovuje hebkosť a rovnováhu pleti.

 

Typ pleti

Všetky typy pleti.

Aplikácia

Naneste v ľubovoľnom množstve na vlhkú pokožku a čistite 1 minútu. Odstráňte vlažnou vodou. Vhodná na použitie ráno aj večer

Prínosy

Prírodné rastlinné zložky a upokojujúce výťažky z nej robia dokonalú čistiacu emulziu pre citlivú pleť. Chráni prirodzenú lipidovú bariéru pokožky a udržiava vyváženú úroveň pH. Jemné penivé zloženie vyživuje a upokojuje pokožku, odstraňuje make-up a nečistoty a na pleti nezanecháva žiadne stopy po prípravku.

Pro tip

Prípravok sa môže používať ako telový gél v oblastiach s podráždenou alebo citlivou pokožkou. Striedaním s čistiacou emulziou CLEAR CELL salicylic gel cleanser, dosiahnete vyváženie pleti so sklonom k akné.

Zložky

EXTRAKT Z LISTOV ALOE BARBADENSIS*, VODA, NATRIUM C14-C16 OLEFÍN-SULFONÁT, CAHS (KOKAMIDOPROPYL-HYDROXYSULTANIN), VODA Z VITIS VINIFERA (HROZNO)*, GLYCERÍN, KOKOAMFOACETÁT SODNÝ, CHLORID SODNÝ, PROPÁNEDIOL, SORBITOL, POLYSORBÁT 20, KAPRILICKÝ/KAPRICKÝ TRIGLYCERID, KYSELINA CITRÓNOVÁ, GLYKOLIPIDY, ETYLHEXYLGLYCERÍN, EXTRAKT Z LISTOV CAMELLIA SINENSIS (ZELENÝ ČAJ)*, MEĎ PCA, PANTHENOL, NATRIUM HYALURONÁT, OVOCNÝ EXTRAKT Z CITRIS AURANTIUM DULCIS (POMARANČ)*, EXTRAKT Z KÔRY CITRUS LIMON (CITRÓN), EXTRAKT Z DREVA JUNIPERUS VIRGINIANA (VIRGÍNSKY ČERVENÝ CÉDER), EXTRAKT Z MUSA SAPIENTUM (BANÁNOVNÍK), EXTRAKT Z PRUNUS ARMENIACA (MARHUĽA), EXTRAKT Z PIRUS MALUS (JABLKO), EXTRAKT Z KOREŇA ARCTIUM LAPPA (LOPÚCH)*, EXTRAKT Z KVETU CALENDULA OFFICINALIS (NECHTÍK LEKÁRSKY)*, EXTRAKT Z KOREŇA CURCUMA LONGA (KURKUMA)*, EXTRAKT Z KVETU NELUMBO NUCIFERA (LOTOS)*, OVOCNÝ EXTRAKT Z TAMARINDUS INDICA*, EXTRAKT Z KVETU TRIFOLIUM PRATENSE (ĎATELINA)*, OVOCNÝ EXTRAKT Z ANANAS SATIVUS (ANANÁS), MASLOVÝ EXTRAKT, OVOCNÝ EXTRAKT Z CITRUS PARADISI (GREP), OVOCNÝ EXTRAKT Z COCOS NUCIFERA (KOKOSOVÝ ORECH), EXTRAKT Z LISTOV A SEMIEN COFFEA ARABICA (ARABSKÁ KÁVA), OVOCNÝ EXTRAKT Z CUCUMIS MELO (MELÓN), OVOCNÝ EXTRAKT Z FRAGARIA CHILOENSIS (JAHODA), OVOCNÝ EXTRAKT Z PRUNUS ANYGDALIS DULCIS (MANDLE), OVOCNÝ EXTRAKT Z RUBUS IDAEUS (MALINA), OVOCNÝ EXTRAKT Z VANILA PLANIFOLIA), TOKOFEROL, GLYCERYL-KAPRILÁT, BIOSACHARIDOVÁ GUMA-1, LEVULINÁT SODNÝ, ANISÁT SODNÝ, FENOXYETANOL, BENZOÁT SODNÝ, AMYL-CINAMAL, LIMONÍN. *-CERTIFIKOVANÁ ORGANICKÁ ZLOŽKA

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.