DR. MARC RONERT M.D. PH.D

Az IMAGE Skincare prezident a riaditeľ zdravotníckeho zariadenia*, Dr Marc A. Ronert, M.D., Ph.D., štúdium plastickej a rekonštrukčno plastickej chirurgie ukončil v Európe, je členom  Európskej spoločnosti Rekonštrukčnej a Estetickej Chirurgie.

Študoval na slávnej Heinrich-Heine Lekárskej Univerzite. Dr. Ronert je celosvetovo známy vďaka svojim prednáškam na lekárskych kongresoch.

V roku 2011 Dr. Ronert založil nadáciu Care for Skin, je to nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom, ktorý majú zjazvenú, popálenú alebo inak poškodenú pokožku, napr.následkom úrazu, rakoviny alebo genetickej poruchy.

Dr. Ronert a jeho tím pomohol už stovkám detí k zdravému životu pomocou kožných transplantácií, operáciami rázštepov podnebia a inými zákrokmi ku ktorými by sa inak tieto deti nemali šancu dostať.

Dr. Ronert  svojou schopnosťou vizionára a priekopníka v klinickom výskume, vedie vývoj každého jedného IMAGE Skincare produktu.

Rozsiahle vedecké a lekárske poznatky ho nabádajú k hľadaniu nových metód, založených na dôkazoch spomaliť a zvrátiť proces starnutia kože.
Rozsiahly výskum Dr.Ronert-a a jeho odhodlanie k objavovaniu najnovších technológií pre starostlivosť o pleť, dopomohol Image Skincare k tomu, aby stál na čele inovácií.

"Mojou vášňou je skúmať najnovšie trendy a technológie pre starostlivosť o pleť a zdokonaľovať ich.
Ako plastického chirurga ma vždy zaujímali tie vedecké metódy, ktoré dokážu spomaliť alebo aj zvrátiť proces starnutia.
 
Ako vedec mám perspektívny pohľad na potreby, motivácie a inovácie v kozmetickom priemysle.

 

*Dr. Ronert momentálne nemá licenciu k svojej praxi v Spojených štátoch.

Weboldalunk harmadik féltől származó sütiket (cookie) használ működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. Podrobnosti... Engedélyezem