kód:

ORMEDIC Balancing Gel Masque

42 Eur
Hmotnosť netto : 59 ml

Popis

Ultra-jemná gélová maska okamžite upokojuje a osviežuje citlivú, suchú a unavenú pleť. Vďaka upokojujúcim rastlinným výťažkom a organickej aloe vera hydratuje a obnovuje jej prirodzenú rovnováhu.
 

Typ pleti

Všetky typy pleti.

Aplikácia

Naneste ľubovoľné množstvo na očistenú pleť a nechajte pôsobiť 10-20 minút. Opláchnite vlažnou vodou. Používajte 1-3x týždenne.

Prínosy

Organické aloe vera upokojuje a hydratuje vtedy, keď to suchá a vyčerpaná pleť potrebuje najviac. Rastlinné výťažky pleti dodávajú nevyhnutnú hydratáciu. Voda z opuncie a extrakt z bradníka japonského (ophiopogon japonicus) posilňujú odolnosť pokožky voči vysušeniu a vplyvom vonkajšieho prostredia.

Pro tip

Vychladená pôsobí upokojujúco na zapálené vyrážky a zmierňuje začervenanie. Použitie počas cesty lietadlom pomáha udržať pokožku hydratovanú.

Zložky

EXTRAKT Z LISTOV ALOE BARBADENSIS*, VODA, GLYCERÍN, VODA Z VITIS VINIFERA (HROZNO)*, SACHAOMYCES/XYLÍN/FERMENTOVANÝ ČIERNY ČAJ, NATRIUM KARBOMÉR, POLYSORBÁT-20, EXTRAKT Z KOREŇA OPHIOPOGON JAPONICUS, KAPRILICKÝ/KAPRICKÝ TRIGLYCERID, GLYCIRHIZÁT DRASELNÝ, MALTODEXTRÍN, ETYLHEXYLGLYCERÍN, MEĎ PCA, EXTRAKT Z LISTOV CAMELLIA SINENSIS (ZELENÝ ČAJ)*, TETRASODIUM GLUTAMÁT-DIACETÁT, EXTRAKT ZO STONKY OPUNTIA-FICUS INDICA, EXTRAKT Z KOREŇA ARCTIUM LAPPA (LOPÚCH)*, EXTRAKT Z KVETU CALENDULA OFFICINALIS (NECHTÍK LEKÁRSKY)*, OVOCNÝ EXTRAKT Z CITRIS AURANTIUM DULCIS (POMARANČ)*, EXTRAKT Z KÔRY CITRUS LIMON (CITRÓN)*, EXTRAKT Z KOREŇA CURCUMA LONGA (KURKUMA)*, EXTRAKT Z DREVA JUNIPERUS VIRGINIANA (VIRGÍNSKY ČERVENÝ CÉDER), EXTRAKT Z MUSA SAPIENTUM (BANÁNOVNÍK), EXTRAKT Z KVETU NELUMBO NUCIFERA (LOTOS)*, EXTRAKT Z PRUNUS ARMENIACA (MARHUĽA), EXTRAKT Z PIRUS MALUS (JABLKO), OVOCNÝ EXTRAKT Z TAMARINDUS INDICA*, EXTRAKT Z KVETU TRIFOLIUM PRATENSE (ĎATELINA)*, OVOCNÝ EXTRAKT Z ANANAS SATIVUS (ANANÁS), MASLOVÝ EXTRAKT, OVOCNÝ EXTRAKT Z CITRUS PARADISI (GREP), OVOCNÝ EXTRAKT Z COCOS NUCIFERA (KOKOSOVÝ ORECH), EXTRAKT Z LISTOV A SEMIEN COFFEA ARABICA (ARABSKÁ KÁVA), OVOCNÝ EXTRAKT Z CUCUMIS MELO (MELÓN), OVOCNÝ EXTRAKT Z FRAGARIA CHILOENSIS (JAHODA), OVOCNÝ EXTRAKT Z PRUNUS ANYGDALIS DULCIS (MANDLE), OVOCNÝ EXTRAKT Z RUBUS IDAEUS (MALINA), OVOCNÝ EXTRAKT Z VANILA PLANIFOLIA), TOKOFEROL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, HYDROXID SODNÝ, GLYKOLÁT SODNÝ, FORMÁT SODNÝ, FENOXYETANOL, SORBÁT DRASELNÝ, BENZOÁT SODNÝ, AMYL-CINAMAL, LIMONÍN, *-CERTIFIKOVANÁ ORGANICKÁ ZLOŽKA.

Odporúčame ešte: