Naše enzymatické peelingy odvrátia viditeľné znaky poškodenia dvomi spôsobmi: odstraňujú odumreté bunky, vďaka čomu pleť žiari, zjemňujú vrásky, pigmentové škvrny, začervenania a čistia upchaté póry. Podporuje tiež tvorbu kolagénu pre vypnutú pleť. 

I PEEL ORMEDIC LIFT™
Nechemické ošetrenie pre obnovu povrchovej vrstvy pleti, ktoré odstraňuje odumreté bunky pomocou rastlinných enzýmov.  Ovocné enzýmy a peptidy tekvice, ananásu, papáje a manga a bio aloe vera spolu ako prírodný peeling harmonizujú, regenerujú a obnovujú pleť, pričom kmeňové bunky kostihoja regenerujú kmeňové bunky pleti a tým napomáhajú zachovať jej mladosť.

I PEEL SIGNATURE FACE LIFT®
Popredné ošetrenie Image peelingom orientované na výsledný efekt, ktoré kombinuje ovocné enzýmy, aby urýchlilo obnovu na bunečnej úrovni. Zaručuje okamžité rozjasnenie. Toto jedinečné ošetrenie obsahuje vitamín C, hydroxykyseliny a enzýmy urýchľujúce obnovu buniek. Nová technológia z kmeňových buniek Centelly (pupočníka azijského) chráni pleť so sklonom k začervenaniam, pleť náchylnú na rosaceu, rastlinný detoxikačný a energizujúci komplex zase prináša viditeľné výsledky už po jednom ošetrení.