kód:

ESCAPE FOR MEN

122 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

IMAGE SKINCARE® ÚNIK AJ PRE MUŽOV
 
Volám všetkých pánov! Uviazli ste v dome? Chcete uniknúť svojim povinnostiam? Nehľadajte ďalej! Naša pánska pleťová maskaIMAGE Skincare men’s facial vám v troch jednoduchých krokoch pomôže dosiahnuť zdravo vyzerajúcu pleť počas vašej spoločenskej izolácie!
 
Čistiaci prípravok The MAX™ stem cell facial cleanser vyrovnáva a revitalizuje vašu pokožku, zatiaľ čo AGELESS total resurfacing masque zbaví vašu pokožku nečistôt a nahromadenej odumretej pokožky, a odhalí váš mladistvejší vzhľad. Toto omladzujúce ošetrenie ukončite PREVENTION+® daily matte moisturizer SPF 32 pre úplnú, ľahkú hydratáciu a ochranu bez lesku.
 
Zostava
 
  • the MAX stem cell facial cleanser: Tento jemný čistiaci prostriedok vám pomáha cítiť vašu pokožku vyváženú a revitalizovanú.
  • AGELESS total resurfacing masque: Táto maska ​​na olupovacie ošetrenie revitalizuje a omladzuje pokožku.
  • PREVENTION+ daily matte moisturizer SPF 32: Čistý, matný zvlhčovač SPF 32, ktorý sa ľahko a rovnomerne rozotiera, a tým vytvára povrch vašej pokožky bez lesku.
 
Skúsenosť
  1. Čistenie: V hojnom množstve naneste čistiaci prípravok the MAX stem cell facial cleanser  na mokré ruky a trením rúk vytvorte ľahkú penu. Naneste penu na tvár a po dobu 1 minúty pokožku čistite a následne opláchnite vlažnou vodou.
  2. Odlupovať: Na očistenú pokožku naneste hojné množstvo AGELESS total resurfacing masque a masírujte ju s tvrdým krúživým pohybom po dobu 1 - 3 minúty. Nechajte pôsobiť na pokožke 10 - 15 minút. Tento čas využite na dýchanie a zbavenie sa stresu. Masku odstráňte pomocou uteráka, ktorý si namočte  do teplej vody a položte ho na celú tvár. Jemne ho zatlačte na pokožku. Odstráňte masku a tvár si opláchnite vlažnou vodou.
  3. Hydratácia a ochrana: Naneste väčšie množstvo PREVENTION+ daily matte moisturizer SPF 32 a vmasírujte ho do pokožky, až kým sa neabsorbuje. Kompletné pokyny pre aplikáciu nájdete na obale produktu. 
Teraz sa presuňte na dvor a vychutnajte si svoju zrevitalizovanú pleť!
 

Odporúčame ešte: