kód:

the MAX wrinkle smoother

87 Eur
Hmotnosť netto : 15 ml

Popis

Prevratné sérum v boji proti vráskam kombinuje vyhladzujúce peptidy, pokrokový liftingový polymér a technológiu rastlinných kmeňových buniek.

Typ pleti

Všetky typy pleti. Vrásky na čele. Vejáriky. Vrásky medzi obočím.

Aplikácia

Nanášajte na očistenú pleť ráno a večer, vmasírujte poklepkávaním. Aplikujte predovšetkým na mimické vrásky na čele, medzi obočím a v očnom okolí.

Prínosy

Vďaka obsahu pokročilých peptidov precízne vyhladzuje vrásky a cielene predchádza ich vzniku. Vyhladzuje vrásky na čele, medzi obočím a vejáriky. Rastlinné kmeňové bunky z kosatca bledého bohaté na živiny pleť viditeľne vypínajú. Priehľadný liftingový polymér spolu s rastlinnými kmeňovými bunkami na vráskach vytvárajú efekt druhej pletiť.

Pro tip

Pre intenzívnejšiu hydratáciu aplikujte na obľúbený očný krém. Používajte po injekčných zákrokoch.

Každodenné použitie

Naneste na očistenú pleť, vmasírujte poklepkávaním. Používajte ráno a večer, aplikujte predovšetkým na mimické vrásky na čele, medzi obočím a v očnom okolí.

Zložky

AQUA / VODA / EAU, PROPANEDIOL, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCERÍN, CAPRYLIC / KAPRICKÝ TRIGLYCERID, OLEJ ZO SEMIEN LIMNANTHES ALBA, PENTYLÉN GLYKOL, COCO-KAPRYLÁT / CAPRATE, RICÍNOVÝ OLEJ /IPDI KOPOLYMÉR, 1,2-HEXANEDIOL, EXTRAKT Z PLODDOV CAESALPINIA SPINOSA, KARBOMER, EXTRAKT Z KAPPAPHYCUS ALVAREZII (ČERVENÉ RIASY), AKRYLÁTY / C10-30 ALKYL AKRYLÁTOVÝ KROSPOLYMÉR, EXTRAKT Z LISTOV IRIS PALLIDA (KOSATECBLEDÝ),HYDROXID SODNÝ, XANTÁNOVÁGUMA, ADENOZÍN, DISODNÁ SOĽ EDTA, KAPRYLYL GLYKOL, SODNÁ SOĽ KARAGENAN, ACETYL HEXÁNEPTIDE-1, AMODIMETIKON, MORSKÁ SOĽ, TOKOFEROL, OLEJ ZO SEMIEN HELIANTHUSANNUUS (SLNEČNICA), FENOXYETANOL, CI 40800

Odporúčame ešte: