kód:

THE MAX RESTORE TREATMENT

96 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

Je vaša pleť podráždená a nevyvážená kvôli noseniu rúška? Je to nový fenomén dnešnej doby známy ako „maskne“ a je dôsledkom skutočnosti, že baktérie a plesne pod rúškom majú schopnosť množiť sa. Čistenie a starostlivosť o pleť sú preto mimoriadne dôležité! S touto intenzívne čistiacou a upokojujúcou sadou sa stanete skutočným profesionálom starostlivosti o pleť priamo vo vašej vlastnej kúpeľni.Vaša pokožka bude opäť žiarivá, stačí postupovať podľa pokynov protokolu! 

 Čo obsahuje THE MASK RESTORE TREARMENT sada na domáce ošetrenie pleti?

Všetko, čo intenzívne čistí pokožku a prekonáva „maskne“! Zahŕňa čistiaci prípravok the MAX stem cell facial cleanser, CLEAR CELL mattifying moisture for oily skin a 3 vzorky I MASK purifying probiotic mask, a  čelenku IMAGE, ktorá je nevyhnutná pri ošetrenie pleti.

PRODUKTY

 • the Max stem cell facial cleanser (118 ml): Jemný čistiaci pleťový gél na každodenné použitie bez obsahu kyselín, sulfátov a parabénov vyvažuje a optimalizuje pH pokožky. Technológia obohatená o rastlinné kmeňové bunky a rastlinné výťažky vyživuje pokožku a pomáha ju chrániť pred škodlivými látkami, ktoré sa nachádzajú v prostredí. Neobsahuje parabény. 
   
 • CLEAR CELL mattifying moisturizer for oily skin (57 g): Ľahký upokojujúci hydratačný prípravok, ktorý revitalizuje podráždenú pleť. Derivát vitamínu B6 zlepšuje zdravie a celkovú rovnováhu pokožky tým, že viditeľne zmenšuje veľkosť pórov, tvorbu lesku a kožného mazu, kým rastlinné výťažky redukujú vznik podráždenia a zápalov. Absorbuje povrchovú mastnotu a zároveň pleť hydratuje, aby získala osviežený zmatňujúci efekt. Neobsahuje parabény.
   
 • I MASK purifying probiotic mask (3x 7g): Posilňujúca probiotická maska, ktorá napomáha pleti k rovnováhe, pomáha pri dehydratovanosti pleti, pri strate rovnováhy a posiľňuje odolnosť pleti. Probiotická zmes na báze jogurtu vyrovnáva prirodzenú flóru pokožky, obsahuje vitamíny, minerálne látky a superovocie bohaté na antioxidanty, ktoré vyživujú pleť a tým jej zabezpečujú žiarivosť.

POSTUP OŠETRENIA
 
 1. Čistenie: Naneste dostatočné množstvo čistiaceho prípravku the Max stem cell facial cleanser na mokré ruky, čistite tvár po dobu 1 minúty a potom  ju opláchnite vlažnou vodou.
   
 2. Maska:  Naneste hrubú vrstvu I MASK purifying probiotic mask na čistú pokožku a nechajte ju pôsobiť 10 až 20 minút. Ak máte uhorku v chladničke, položte si plátok na zavreté oči a relaxujte. Využite tento čas pre seba, pokojne dýchajte, relaxujte. Po uplynutí doby pôsobenia navlhčite malý uterák teplou vodou a zakryte ním celú tvár. Jemne s ním postláčajte pokožku. Následne odstráňte masku a pokožku opláchnite vlažnou vodou.
   
 3. Výživa: Použite dostatočné množstvo prípravku CLEAR CELL mattifying moisturizer for oily skin, vmasírujte ho do pokožky a potom ju jemne potľapkajte.

Odporúčame ešte: