kód:

Iluma intense brightening cleanser

35 Eur
Hmotnosť netto : 118 ml

Popis

Čistiaci pleťový gél, ktorý sa mení na mlieko, neobsahuje sulfáty a je určený na každodenné použitie. Jemne a účinne odstraňuje povrchové nečistoty a zároveň rozjasňuje a tonizuje pleť. Tento gél na báze olejov obsahuje výťažky z rastlinných kmeňových buniek a rastlinné rozjasňovače, ktoré pomáhajú zosvetľovať tmavo zafarbené a pigmentové škvrny. Poskytuje optimálnu prípravu na použitie iných rozjasňujúcich produktov z radu ILUMA. Neobsahuje parabény.

Typ pleti

Určený pre všetky typy pleti, pokožku s nerovnomerným tónom, s tmavými a pigmentovými škvrnami.

Aplikácia

Navlhčite si ruky a aplikujte dostatočné množstvo na tvár a krk. Jemne masírujte aspoň jednu minútu a následne zmyte teplou vodou. Použite dvakrát denne, ráno a večer.

Prínosy

Tento gél na báze olejov obsahuje rastlinné kmeňové bunky a rastlinné rozjasňovače, ktoré pomáhajú zosvetľovať tmavo zafarbené a pigmentové škvrny. Poskytuje optimálnu prípravu na použitie iných rozjasňujúcich produktov z radu ILUMA.

Pro tip

Masku môžete kombinovať s akýmkoľvek pleťovým mliekom IMAGE pre zvýšený rozjasňujúci účinok.

Zložky

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Sucrose Laurate, Olea Europaea Oil, Opuntia Ficus-Indica Extract, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Puerararia Tuberosa Leaf Cell Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Ascorbyl Glucoside, Zinc Pca, Xanthan Gum, Phenoxyethanol.

Odporúčame ešte: