kód:

HAND HYDRATION

136 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

IMAGE SKINCARE® RUKY, RUKY, RUČIČKY
 
Vaše ruky ešte nikdy neboli tak dôkladne čisté ako teraz - ale ani také suché. Určite dodržiavate pokyny Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) na čistenie a dezinfekciu, ale kto sa  postará o vaše drsné a suché ruky? No predsa  IMAGE Skincare!
 
Najskôr jemne obrúste a odstráňte suchú odumretú pokožku pomocou ORMEDIC® balancing gel polisher. Následne vyživujte a hydratujte svoje ruky zmesou šiestich olejov nachádzajúcich sa vo VITAL C hydrating facial oil. Napokon navráťte mäkkosť a pružnosť vašim namáhaným rukám hydratačným krémom na ruky a telo VITAL C hydrating hand and body lotion.
 
Zostava
 
  • ORMEDIC balancing gel polisher: Tento jemný denný leštič používa enzýmy z granátového jablka, prášok z olivových kôstok a bambusových guličiek na vyhladenie pokožky a návratu jej žiarenia.
  • VITAL C hydrating facial oil : Zmes arganových, rakytníkových a olejov z hroznových jadier, ktoré hlboko hydratujú suchú pokožku.
  • VITAL C hydrating hand and body lotion : Zjemňujte a revitalizujte svoju pokožku týmto mimoriadne bohatým  hydratačným krémom, ktorý obsahuje oleje bohaté na živiny a bambucké maslo.
 
Skúsenosť
  1. Čistenie: Umyte si ruky. Áno, znova.
  2. Olupovanie : Vytlačte si do dlane väčšie množstvo gélu ORMEDIC balancing gel polisher a naneste si ho na obidve ruky, vrátane chrbtov rúk a prstov na dobu 1 - 2 minúty. Opláchnite ich vlažnou vodou, kým neodstránite všetok gél a vaše ruky nie sú mäkké a hladké.
  3. Obnovenie: Naneste 2 kvapkadlá VITAL C hydrating facial oil  do rúk a dôkladne ho masírujte do pokožky, až kým sa úplne nevstrebe. Nezabudnite ani na časti kutikuly okolo nechtov! Ak máte doma prístup k teplým napareným uterákom, kľudne si počas relaxácie zabaľte obe ruky na 10 minút a nechajte ich pokojne bez pohybu oddychovať.
  4. Vyživovanie: Vytlačte do rúk hojné množstvo hydratačného prípravku na ruky a telo VITAL C hydrating hand and body lotion a dôkladne ich zvlhčite vrátane zápästia a predlaktia.
 
Teraz, keď sú už vaše ruky vyleštené, hladké a mäkké, nájdite si svoju obľúbenú show na Netflixe, a pri sledovaní si doprajte zdravé občerstvenie a uvoľnite sa. 
 

Odporúčame ešte: