kód:

MINI SIGNATURE LIFT

191 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

IMAGE SKINCARE® HÝČKAJTE A ROZMAZNÁVAJTE SA
Nemôžete ísť do kúpeľov? Tak si prineste kúpele domov! Doprajte si ošetrenie tváre mini SIGNATURE LIFT a zbavte sa svojich starostí!
 
Svoju kúru začnete pomocou AGELESS total facial cleanser, ktorý zabraňuje starnutiu pleti. Potom naneste vrstvu VITAL C hydrating enzyme masque  na AGELESS total resurfacing masque  pre trojnásobné olúpanie. Nasleduje VITAL C hydrating anti-aging serum, ktorý je určený na hydratáciu, rozjasnenie a zjemnenie pokožky.
 
Zostava
  • AGELESS total facial cleanser: Čistiaci prípravok proti starnutiu, ktorý odstraňuje makeup a naštartuje a olupovanie pokožky.
  • AGELESS total resurfacing masque: Táto olupovacia maska revitalizuje a omladzuje pokožku.
  • VITAL C hydrating enzyme masque : Táto maska ​​jemne rozpúšťa vrstvu odumretej pokožky, ktorá zabraňuje žiarivosti pleti a odhaľuje jasnú a rovnomernú pleť.
  • VITAL C hydrating anti-aging serum : Sérum pre všetky typy pleti, ktoré zmäkčuje vzhľad jemných vrások a bojuje proti poškodeniu životného prostredia. 
Skúsenosť
  1. Čistenie: V hojnom množstve naneste čistiaci prípravok AGELESS total facial cleanser  na mokré ruky a trením rúk vytvorte ľahkú penu. Naneste penu na tvár a po dobu 1 minúty pokožku čistite a následne opláchnite vlažnou vodou.
  2. Olupovanie: Na očistenú pokožku naneste tenkú vrstvu AGELESS total resurfacing masque na dobu 1 - 3 minúty. Neodstraňujte. Naneste tenkú vrstvu VITAL C hydrating enzyme masque na masku AGELESS a masírujte 1 - 3 minúty. Obe masky nechajte na pokožke 10 - 15 minút. (Vyskúšajte to v sprche, aby počas masáže vaša pleť nasiakla parou). Masku odstráňte pomocou uteráka, ktorý si namočte  do teplej vody a položte ho na celú tvár. Jemne ho zatlačte na pokožku. Odstráňte masku a tvár si opláchnite vlažnou vodou.
  3. Hydratácia: Naneste väčšie množstvo VITAL C hydrating anti-aging serum na celú tvár a masírujte ho do pokožky. Po aplikácii tohto prípravku opakovaným jemným klepkaním končekmi prstov prejdite všetky časti tváre, aby ste stimulovali krvný obeh.
Dokončite vašu kúru tak, že sa zababušte do svojho obľúbeného županu, vkĺznite do mäkkých papučiek a zahryznite do niečoho chutného!

Odporúčame ešte: