kód:

Vital C Hydrating Overnight Masque

63 Eur
Hmotnosť netto : 57 g

Popis

Toto nočné ošetrenie obsahuje trojitý minerálny komplex, ktorý energizuje pleť a dodáva jej revitalizovaný vzhľad. Gélová textúra dodáva pleti vodu počas spánku a udržuje dôležité živiny. Výťažok z modrozelených rias, prírodná alternatíva retinoidov, pomáha pleti vyzerať hladšie a zmierňuje vzhľad vrások. Hematit a malachit dodajú vystresovanej pleti unikátnu minerálnu žiarivosť. Prebuďte sa s intenzívne hydratovanou, žiarivou pleťou. Bol vyvinutý lekármi.

Typ pleti

suchá/dehydrovaná pleť, citlivá pleť, podráždená pleť, starnúca pleť

Aplikácia

Na vyčistenú pleť naneste večer hrubú a rovnomernú vrstvu a nechajte ju pôsobiť cez noc. Ráno opláchnite vlažnou vodou. Aplikujte 2 až 3-krát do týždňa alebo podľa potreby.

Prínosy

Nočné ošetrenie energizuje, vyhladzuje a vyživuje pleť počas spánku a ráno jej prináša príval vitality a osviežujúcej hydratácie. Zvyšuje pevnosť a lesk pleti.

Pro tip

Nočné ošetrenie energizuje, vyhladzuje a vyživuje pleť počas spánku a ráno jej prináša príval vitality a osviežujúcej hydratácie. Zvyšuje pevnosť a lesk pleti.

Zložky

výťažok z modrozelených rias vyhladzuje vzhľad pleti a redukuje vrásky aktívny minerálny komplex: zinok, horčík, meď energizuje pleť, zvyšuje vitalitu pleti a dodáva jej lesk hematit pomáha obnoviť tón pleti malachit má antioxidačné účinky citrus aurantium dulcis (orange) peel oil silný antioxidant tetrahexyldecyl askorbát stabilný ester vitamínu C a antioxidant, ktorý rozjasňuje pleť a urýchľuje syntézu kolagénu až o 50 % lepšie ako kyselina L-askorbová tokoferol (vitamín E) silný antioxidant kyselina hyalurónová hydratačná látka, ktorá vo vode viaže až tisícnásobok svojej váhy

Odporúčame ešte: