kód: 819984010031

Body Spa Trial Kit

26 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

Body Spa Trial Kit

  • 1x BODY SPA Cell.U.Lift Firming Body Crème 7 gr
  • 1x BODY SPA Rejuvnating Body Lotion 7 gr
  • 1x BODY SPA Face And Body Bronzer 7 gr
  • 1x BODY SPA Exfoliating Body Scrub 7 gr
Body Spa Cell.U.Lift firming body cream (spevňujúce telové mlieko) 
Toto revolučne nové spevňujúce telové mlieko sa dá do boja proti uvoľneniu kože na úrovni buniek. EPP komplex (enzým-polypeptid komplex, iba od Image) posilní kolagénové bunky a znižuje tukové bunky a objem pod tým skrývajúcej bunky. Podľa štúdii plastických chirurgov pleť bude pružnejšia, vyhladenejšia a hydratovanejšia. Znižuje zmeny pokožky. Vyvinuté plastickými chirurgmi. Bez parabénov. Exkluzívna nová formula EPP komplex. 

Body Spa rejuvenating body lotion (omladzujúce telové mlieko) 
Ultrahydratačné telové mlieko, s ešte viac kyselinou glykolovou, antioxidantmi a peptídmi pílinguje a omladzuje pleť. Pleť bude čerstvá, hebká a žiarivá. Bez parabénov. Obráti znaky starnutia.

Body Spa face and body bronzer (samoopaľovací krém na tvár a telo)
Bohato hydratujúci krém, na tvár aj telo. Zabezpečí prirodzenú, opálenú kožu, so zlatistým tónom. Farba sa vybuduje priebežne, každodennou aplikáciou zlatistý tón je možné zvýšiť. 

Body Spa exfoliating body scrub (telový píling)
Pílingujte svoju pokožku do bezchybnosti s týmto vysokoúčinným telovým pílingom. Dvojitý systém, progresívne, čoraz silnejšie pílingujúce orechové zrnká a mandľový olej s vitamínom E uzavretý v kapsule zjemňujú a hydratujú pleť. Odstraňujú suché, odumreté bunky, pričom neprevrátia prirodzenú hladinu pH. Napomáha k prirodzenej regenerácii buniek, a pokožka bude žiarivá a hebká. Bez parabénov. 

Odporúčame ešte: