kód:

The Max stem cell masque with Vectorize Technology

45 Eur
Hmotnosť netto : 59 ml

Popis

Táto luxusná pleťová maska neprekonateľná vo svojej MAXimálnej koncentrácii pokrokových účinných zložiek viditeľne omladzuje, regeneruje a revitalizuje mdlú a starnúcu pleť. Technológia obohatená o kmeňové bunky z viacerých rastlín, účinné peptidy a prírodné rastlinné výťažky prinavracajú mladistvo vyzerajúcu a žiarivú pleť. Neobsahuje parabény.

Typ pleti

Určená pre všetky typy pleti, najmä starnúcu pleť a pleť bez lesku.

Aplikácia

Aplikujte tenkú vrstvu na vyčistený krk, hrudník a ruky a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút. Jemne opláchnite teplou vodou. Aplikujte 3 až 4-krát do týždňa pre MAXimálnu revitalizáciu buniek.

Prínosy

TECHNOLÓGIA VECTORIZE® prináša komplex zapuzdrených zložiek, ktoré sa uvoľňujú počas 48 hodín pre dlhotrvajúci a intenzívny účinok. Tento dokonalý komplex Obnovy, Prevencie a Výživy v sebe kombinuje výťažky z kmeňových buniek z niekoľkých rastlín, omladzujúce peptidy a prírodný morský rastlinný spevňujúci komplex, ktoré vyhladzujú, hydratujú a zanechávajú pleť žiarivejšiu.

Pro tip

Aplikujte na krk, dekolt a ruky pre vysokú dávku hydratácie a spevnenia.

Zložky

VECTORIZE TECHNOLOGY® (anti-aging complex) Palmitoyl tripeptide-38 Acetyl octapeptide-3 Palmitoyl tripeptide-1 Acetyl hexapeptide-8 Algae extract Plant-derived stem cells Malus domestic fruit cell culture Vigna radiata extract Leontopodium alpinum meristem cell culture Roxisomes Photosomes BV-OSC (tetrahexyldecyl ascorbate) (centella asiatica extract, echinacea extract) (macrocystis pyrifera extract) Vitis vinefera (grape seed) extract Squalane

Odporúčame ešte: