kód: V-272N 1719

NEW Vital C Hydrating Overnight Masque 57 g

68 EUR
Balenie: 57 g
Jednotková cena: 1.19  EUR / g

Popis

Toto nočné ošetrenie obsahuje trojitý minerálny komplex, ktorý energizuje pleť a dodáva jej revitalizovaný vzhľad. Gélová textúra dodáva pleti vodu počas spánku a udržuje dôležité živiny. Výťažok z modrozelených rias, prírodná alternatíva retinoidov, pomáha pleti vyzerať hladšie a zmierňuje vzhľad vrások. Hematit a malachit dodajú vystresovanej pleti unikátnu minerálnu žiarivosť. Prebuďte sa s intenzívne hydratovanou, žiarivou pleťou. Bol vyvinutý lekármi.

Typ pleti

Suchá/dehydrovaná pleť, citlivá pleť, podráždená pleť, starnúca pleť

Aplikácia

Na vyčistenú pleť naneste večer hrubú a rovnomernú vrstvu a nechajte ju pôsobiť cez noc. Ráno opláchnite vlažnou vodou. Aplikujte 2 až 3-krát do týždňa alebo podľa potreby.

Prínosy

Nočné ošetrenie energizuje, vyhladzuje a vyživuje pleť počas spánku a ráno jej prináša príval vitality a osviežujúcej hydratácie. Zvyšuje pevnosť a lesk pleti.

Pro tip

Zmiešajte so sérom Vital C hydrating ACE serum a dosiahnete zvýšenú úroveň hydratácie.

Zložky

Výťažok z modrozelených rias vyhladzuje vzhľad pleti a redukuje vrásky aktívny minerálny komplex: zinok, horčík, meď energizuje pleť, zvyšuje vitalitu pleti a dodáva jej lesk hematit pomáha obnoviť tón pleti malachit má antioxidačné účinky citrus aurantium dulcis (orange) peel oil silný antioxidant tetrahexyldecyl askorbát stabilný ester vitamínu C a antioxidant, ktorý rozjasňuje pleť a urýchľuje syntézu kolagénu až o 50 % lepšie ako kyselina L-askorbová tokoferol (vitamín E) silný antioxidant kyselina hyalurónová hydratačná látka, ktorá vo vode viaže až tisícnásobok svojej váhy

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.