-25%
kód: V-211 1877

NEW Vital C Hydrating Facial Mist

33 EUR44 EUR
Balenie: 68 ml
Jednotková cena: 0.49  EUR / ml

Popis

Denný revitalizačný sprej obohatený o antioxidačný vitamín C a mikročiastočky zlata vytvára štít, ktorý pleť chráni pred environmentálnymi stresormi. Ľahký sprej pre osvieženie a energizáciu pleti každou aplikáciou prináša vlnu hydratácie.

Typ pleti

Všetky typy pleti.

Aplikácia

Podľa potreby aplikujte na pleť zo vzdialenosti 20-25 cm. Vyhnite sa oblasti očí. Používajte pred, alebo po vykonaní dennej kozmetickej rutiny ako dodatočnú hydratáciu, alebo kedykoľvek počas dňa pre osvieženie pleti.

Prínosy

Ľahký pleťový sprej, ktorý sa pohodlne zmestí aj do kabelky. Na povrchu pleti vytvára jemný film, ktorý zabraňuje kontaktu s nečistotami a environmentálnymi stresormi. Stabilná forma vitamínu C obohatená o mikročiastočky zlata zabezpečuje antioxidačnú ochranu. Prírodný extrakt z cukrovej trstiny pleť vypĺňa a dodáva jej hebký a jemný vzhľad.

Pro tip

Po nanesení I CONCEAL aplikujte 2-3 streky spreja VITAL C HYDRATING FACIAL MIST a vytvorte tak svieži a žiarivý finiš.

Zložky

Kyselina askorbová, zlato, glutatión: Zmes zložiek pre ochranu pleti pred viditeľným vplyvom environmentálneho poškodenia. Extrakt z cukrovej trstiny: Odvodený z bagasy cukrovej trstiny, podporuje hydratáciu. Hydrolyzovaný algín: Extrakt z morských rias, vytvára vrstvu, ktorá pleť chráni pred znečistením a environmentálnymi stresormi. VODA/AQUA/EAU, 1,2-HEXANEDIOL, AKRYLÁTY/ OKTYLAKRYLAMID KOPOLYMÉR, PENTYLÉN GLYKOL, POLYSORBÁT 20, AMNIOMETYL PROPANOL, GLYCERIN, OLEJ Z POMERANČOVE KÔRY CITRUS AURANTIUM DULCIS, LIMONÉN, CAPRYLYL GLYCOL, ŠŤAVA Z LISTOV ALOE BARBADENSIS, HYDROLYZOVANÝ ALGÍN, FENOXYETANOL, SORBITOL, PROPANEDIOL, EXTRAKT Z KVETOV ARTHEMIS NOBILIS, EXTRAKT Z KVETOV CALENDULA OFFICINALIS, EXTRAKT Z LISTOV CAMELIA SINENSIS (ZELENÝ ČAJ), EXTRAKT Z KOREŇA SYMPHYTUM OFFICINALE, XANTÁNOVÁ GUMA, LINALOL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, SORBÁT DRASELNÝ, BENZOÁT SODNÝ, KYSELINA ASKORBOVÁ, ZLATO, GLUTATOÍN.

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.