kód: 819984010024

Prevention Trial Kit

26 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

Prevention SKÚŠOBNÉ PRODUKTY

1x PREVENTION+ Daily Hydrating Moisturizer SPF30 - 7gr
1x PREVENTION+ Daily Matte Moisturizer SPF32 - 7gr
1x PREVENTION+ Daily Tinted Moisturizer SPF30 - 7gr
1x PREVENTION+ Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF50 - 7gr

Prevention+ Daily Hydrating Moisturiser SPF 30+ hydratačné opaľovacie mlieko
Produkt, ktorý zabezpečí dlhotrvajúcu hlbokú hydratáciu na suchú/dehydratovanú a citlivú/rozaceou postihnutú pokožku, ktorý zabezpečí širokospektrálny ochranou proti žiareniu UVA/UVB. Priesvitná formula sa dobre rozplynie na pokožke. Produkt je obohatený antioxidantmi, vitamínmi a protizápalovým zeleným čajom. Obsiahle chráni a predchádza starnúcim účinkom slnka. Bez parabénov a chemických látok, s vysokým ochranným faktorom.

Prevention+ Daily Matte Moisturizer Oil Free SPF 32+ zmatňujúci hydratačný krém s ochranným faktorom  
Gélový hydratačný zmatňujúci prípravok bez oleja so širokým spektrom UVA/UVB ochrany. Pomocou technológie mikrošpongie nasáva mastnoty z povrchu pleti, tak zabezpečí matný, povrch bez lesku. Obsahuje novogreneračný zmes antioxidatntov proti škodám voľných radikálov, tak znižuje škody pôsobené slnkom a vplyvmi prostredia Bez parabénov, oleja a chemických látok, s vysokým ochranným faktorom.

Prevention+ Daily Ultimate Protection Moisturiser SPF 50 obsiahle ochraňujúci hydratačný krém s ochranným faktorom
Ultra-priesvitný, ľahký hydratačný krém so širokým spektrom a s ochranou proti žiareniu UVA/UVB obsiahle ochraňuje a stráži pokožku. Jej technológia novej generácie zmieša priesvitný oxid zinočnatý, ktorý zabezpečí fyzickú ochranu pred slnkom s účinnými antioxidantmi, ochraňuje pred voľnými radikálmi, a pred účinkami prostredia. Pomocou rastlinných kmeňových buniek spomaľuje škody pôsobené slnkom. Odporúčame aj na kožu po ošetrovaní. Bez parabénov.

Prevention+ Daily Tinted Moisturizer Oil Free SPF 30+ farebný hydratačný krém s ochranným faktorom
Farebný hydratačný krém so zabudovaným širokospektrálnym UVA/UVB ochranným faktorom, ktorý zabezpečí jednotný tón pleti a žiarenie. Obsahuje novogeneračný zmes antioxidantov, ktorá ochraňuje pred voľnými radikálmi, tak znižuje škody pôsobené slnkom a vplyvmi prostredia. Ľahká, priesvitná formula, ktorá sa ľahko vstrebáva. Bez parabénov s vysokým ochranným faktorom.
 

Odporúčame ešte: