kód: IL-204 1970

Iluma intense brightening créme

102 EUR
Balenie: 48 g

Popis

Tento bohatý rastlinný krém podporuje žiarivý vzhľad a jednotnosť tónu pleti. Vďaka zosvetľujúcim zložkám rastlinného pôvodu a stabilizovanému vitamínu C pomáha minimalizovať výskyt diskolorácie a tmavých škvŕn. Rastlinné oleje pleti dodávajú hydratáciu a zanechávajú pleť jemnú a hebkú.

Typ pleti

Všetky typy pleti, predovšetkým pleť s nejednotným tónom, diskoloráciou a tmavými škvrnami.

Aplikácia

Aplikujte a vmasírujte do vyčistenej pokožky na tvári a krku. Tento krém môžete používať každý deň pre dosiahnutie maximálneho účinku.

Prínosy

• Účinné rastlinné zosvetľujúce zložky vrátane kurkumy a výťažku z kvetov sedmokrásky pomáhajú zmierňovať výskyt tmavých škvŕn a zjednocujú tón pleti. • Rozjasňujúce peptidy pleti prinavrátia mladistvý a žiarivý vzhľad • Rastlinné oleje pleť hydratujú

Pro tip

Pre dokonalé zosvetlenie tónu pleti používajte v kombinácii so sérom Iluma intense brightenng serum a stupňovačom Iluma intense facial illuminator!

Každodenné použitie

Aplikujte a vmasírujte do vyčistenej pokožky na tvári a krku. Tento krém môžete používať každý deň pre dosiahnutie maximálneho účinku.

Zložky

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY • Zmes rastlinných zosvetľujúcich zložiek: zmes rastlinných výťažkov vrátane výťažku z kvetu sedmokrásky a kurkumy, ktoré pomáhajú redukovať tmavé škvrny a podporujú zjednotenie tónu pleti • Kyselina askorbová: vysoko účinná zmes vitamínu C pomáha rozjasniť mdlú pleť • Metyl undecylenoyl dipeptid-16: peptid, ktorý pleti prnavracia mladistvý a žiarivý vzhľad • Olej z rakytníka rešetliakového: bohatý rastlinný olej pre hydratáciu pleti Zloženie: AQUA/VODA/EAU, KAPRYLOVÝ/KAPRICOVÝ TRIGLYCERID, EXTRAKT Z KVETOV BELLIS PERENNIS (SEDMOKRÁSKA), TETRAHEXYLDECYL ASKORBÁT, GLYCERÍN, UTYLÉNGLYKOL DIKAPRILÁT/DIKAPRÁT, CETEARYLALKOHOL, CETYLALKOHOL, DIMETIKÓN, PALMOVÝ OLEJ (ELAEIS GUINEENSIS), GLYCERYL STEARÁT, PEG-100 STEARÁT, OLEJ ZO SEMIEN BAVLNÍKA (GOSSYPIUM HERBACEUM), KYSELINA STEAROVÁ, EXTRAKT Z BIDENS PILOSA, OLEJ Z KÔRY GRAPEFRUITU (CITRUS GRANDIS), LIMONÉN, FENOXYETANOL, OLEJ ZO SEMIEN ĽANU SIATEHO (LINUM USITATISSIMUM), EXTRAKT Z KOREŇA KURKUMY DLHEJ (CURCUMA LONGA), FOSFÁT CETETHU-10, DICETYLFOSFÁT, HYDROXYETYLAKRYLÁT/AKRYLOYLDIMETYLTAURÁTOVÝ KOPOLYMÉR SODNÝ, KAPRYLYL GLYKOL, SKVALÁN, ETYLHEXYLGLYCERÍN, HEXYLÉNGLYKOL, XANTÁNOVÁ GUMA, KYSELINA 3-OETYL ASKORBOVÁ, KOPOLYMÉR PPG-12/SMDI, TOKOFERYLACETÁT, AMINOMETYL PROPANOL, POLYSORBÁT 60, DENAT. ALKOHOL. , FENETYLALKOHOL, LECITÍN, SORBITANIZOSTEARÁT, EXTRAKT Z KOREŇA SLADKÉHO DRIEVKA (GLYCYRRHIZA GLABRA), OLEJ Z PLODOV RAKYTNÍKA REŠETLIAKOVÉHO (HIPPOPHAE RHAMNOIDES), METYLUNDECYLENOYLDIPEPTID-16, FOSFOREČNAN DISODNÝ, EXTRAKT Z LISTOV MEDOVKY LEKÁRSKEJ (MELISSA OFFICINALIS), EXTRAKT Z KLÍČKOV ŽERUCHY SIATEJ (LEPIDIUM SATIVUM), CITRAL, TOKOFEROL, ERGOTHIONEÍN.

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad rekl