kód: A-201 1845

New Ageless total anti-aging serum with Vectorize Technology

90 EUR
Balenie: 50 ml
Jednotková cena: 1.80  EUR / ml

Popis

Odporúčame, aby ste po zakúpení produktu kontaktovali vášho Image Skincare odborníka, ktorý vám prezradí, ako ho správne používať a poskytne vám aj ďalšie odborné poradenstvo. 

Jedinečné kozmetické spojenie alfa-hydroxylových kyselín a technológie obohatenej o kmeňové bunky jablka. Pomáha chrániť kožné bunky pred oxidačným stresom a bojuje proti viditeľným známkam starnutia. Zmes antioxidantov hydratuje Vašu pleť a prinavracia jej žiarivosť. VECTORIZE TECHNOLOGY® prináša komplex zapuzdrených zložiek, ktoré sa uvoľňujú počas 48 hodín pre dlhotrvajúci a intenzívny účinok. Neobsahuje parabény. Pri používaní produktu sa odporúča vyššia miera používania prípravkov s ochranným faktorom. 

Typ pleti

Určené pre starnúcu, slnkom poškodenú a mastnú pleť a pleť so sklonom k tvorbe akné.

Aplikácia

Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov aplikujte a vmasírujte do vyčistenej pokožky vždy ráno a večer. Nechajte vstrebať a potom použite širokospektrálny UVA/UVB ochranný krém, napríklad PREVENTION +.

Prínosy

Jedinečná zmes multi-hydroxylových kyselín vyhladzuje jemné vrásky, odstraňuje odumreté bunky, podporuje zdravú obnovu buniek a zvyšuje jasnosť pleti. Kmeňové bunky jablka chránia vlastné kmeňové bunky pokožky a zlepšujú textúru a tón pleti.

Pro tip

Pre silný omladzujúci účinok striedajte so sérom s kmeňovými bunkami the MAX™.

Zložky

Malus Domestica fruit stem cell lactic Glycolic and malic acid Palmitoyl Tripeptide-38 Grape seed extract Tetrahexyldecyl ascorbate Cucumber fruit extract Chamomile Arnica montana Mugwort extract Aloe leaf extract

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.