kód: A-108N 964

Ageless total overnight retinol masque

celonočná maska s retinolom 91 EUR
Balenie: 48 g

Popis

Odporúčame, aby ste po zakúpení produktu kontaktovali vášho Image Skincare odborníka, ktorý vám prezradí, ako ho správne používať a poskytne vám aj ďalšie odborné poradenstvo. 

Získajte žiarivejšiu pleť s touto koncentrovanou nočnou maskou s retinolom. Obsahuje technológiu „water bank“, ktorá pleť priebežne hydratuje a udržuje živiny, aby sa Vaša pleť vyspala do krásy. Neobsahuje parabény. Pri používaní produktu sa odporúča vyššia miera používania prípravkov s ochranným faktorom. 

Typ pleti

Určená pre normálnu až starnúcu pleť a pleť s nadmernou pigmentáciou.

Aplikácia

Aplikujte hrubšiu rovnomernú vrstvu masky na vyčistenú pleť 2 až 3-krát do týždňa. Nechajte pôsobiť cez noc a ráno zmyte vlažnou vodou.

Prínosy

KemSpheres s trojitým účinkom vytvára tenký film, ktorý zaisťuje optimálnu ochranu a regulovanú penetráciu. Okrem toho redukuje TEWL, a tým umožňuje aktívnu penetráciu a postupné uvoľňovanie retinolu. To zvyšuje pevnosť, redukuje vznik jemných a výraznejších vrások a zmierňuje nedokonalosti pleti.

Pro tip

Môžu sa používať raz alebo dvakrát týždenne na akné alebo pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok.

Zložky

Retinol Marine Collagen Citrus (Medica limonum leaf cell) extract Plantago Lanceolata Leaf Extract Palmitoyl tripeptide-5 Tamarindus Indica Seed Polysaccharide

Odporúčame ešte: