kód: TK-202 1695

NEW Vital C Trial Kit

31 EUR
Balenie:

Popis

Spoznajte hviezdy našej najpredávanejšej kolekcie VITAL C

Ich čisté klinické SkincareTM zloženie pleť rozjasní a uhasí jej smäd vďaka rôznym formám vitamínu C, výživným antioxidantom a hydratačným zložkám na rastlinnej báze. 

VITAL C hydrating facial cleanser (hydratačná čistiaca emulzia) - Použitie: Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov naneste na pleť a masírujte 1 minútu, následne opláchnite vodou a osušte. Používajte ráno a večer.

VITAL C hydrating anti-aging serum (hydratačné omladzujúce sérum) - Použitie: Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov aplikujte na očistenú pleť ráno aj večer.

VITAL C hydrating enzyme masque (hydratačná enzýmová maska) - Použitie: Naneste v dostatočnom množstve na očistenú pokožku, nechajte pôsobiť 5-30 minút. Môžete používať aj každý deň.

VITAL C hydrating repair cream (hydratačný regeneračný krém) - Použitie: Nanášajte večer, v hojnom množstve na očistenú pleť.

Zloženie, nominálny obsah, dátum spotreby: Uvedené na obale. 
 

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.