kód:

NEW Iluma Intense Facial Illuminator

71 Eur
Hmotnosť netto : 30 ml

Popis

Sérum pre intenzívne zosvetlenie s obsahom kyseliny tranexamovej, vitamínu C a antioxidačných peptidov, ktoré pomáhajú korigovať pigmentové škvrny a nejednotný tón pleti.

Typ pleti

Všetky typy pleti.

Aplikácia

Ráno a večer aplikujte 3-5 kvapiek na celú tvár. Pomáha zjednotiť tón pleti a zintenzívniť účinky zosvetľovačov.

Prínosy

Kyselina tranexamová a glykolová pomáhajú zosvetliť pigmentáciu a zjednotiť tón pleti. Vitamín C, antioxidačné peptidy stimulujú pružnosť a pleti dodávajú žiarivý vzhľad. Prírodné extrakty, niacínamid a zosvetľujúci komplex podporujú hydratáciu, čím prispievajú k zdravému vzhľadu pleti.

Pro tip

Kombinujte vrstvením s vašim obľúbeným sérom IMAGE pre intenzívnejšie zosvetlenie.

Zložky

Kyselina tranexamová: Šetrná kyselina pomáha zmierniť pigmentáciu a zlepšuje celkový tón pleti. Kyselina glykolová: Kyselina alfa-hydroxylová, odbúrava odumreté kožné bunky a pomáha odhaliť mladistvý vzhľad pleti. Vitamín C: Kyselina etyl-askorbová pomáha rozjasniť a zosvetliť tón pleti a zároveň zmierňuje vzhľad pigmentácie a tmavých škvŕn. Niacínamid: Vitamín B3 redukuje pigmentáciu a stimuluje hydratáciu pleti, čím jej dodáva zdravý vzhľad. VODA / AQUA /EAU, OTRUBOVÁ VODA ORYZA SATIVA, PENTYLENE GLYCOL, KYSELINA TRANEXAMOVÁ, GLYCERIN, 3-O-ETHYL KYSELINA ASKORBOVÁ, NIACINAMID, KYSELINA GLYKOLOVÁ, FENOXYETANOL, SKLEROCIOVÁ GUMA, EXTRAKT ZE SEMEN CITRUS JUNOS, LACTOBACILLUS FERMENT, EXTRAKT Z KOŘENE SCUTELLARIA BAICALENSIS, ETYLHEXYLGLYCERIN, OLEJ Z POMERANČOVÉ KŮRY CITRUS AURANTIUM DULCIS, OLEJ Z KVĚTŮ PELARGONIUM GRAVEOLENS (GERANIUM), LIMONEN, CITRONELOL, GERANIOL, EXTRAKT Z KVĚTŮ /LISTŮ/NATĚ EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM, OKTANEIDOL, LINALOL, HYALURONÁT SODNÝ, EXTRAKT Z LISTŮ CAMELLIA SINENSIS, EXTRAKT Z KOŘENE LÉKOŘICE GLYCYRRHIZA GLABRA, EXTRAKT Z KOŘENE PANAX GINSENG, EXTRAKT Z KŮRY VRBY SALIX NIGRA, CITRAL, ACETYL TETRAPEPTID-2, METABISULFIT SODNÝ.

Odporúčame ešte: