kód:

ULTIMATE GLOW TREATMENT

101 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

Staňte sa profesionálom v starostlivosti o pleť iba v 5 krokoch! Nemôžete sa dostať ku svojej kozmetičke? Žiaden problém! Potom kozmetika príde k vám! Ak chcete mať vyváženú, vyživovanú a žiarivú pokožku, kvôli ošetreniu s ULTIMATE GLOW nemusíte opustiť svoj domov. Ovocné enzýmy, vitamín C dopĺňajú pokožku a dodávajú jej jas, zatiaľ čo aktívne zložky rastliny poskytujú žiarivosť.

Čo obsahuje sada ULTIMATE GLOW na domáce ošetrenie pleti?

Sada obsahuje jeden čistiaci prípravok (7,4 ml), leštiaci gél (91 g), masku (57 g), sérum (7,4 ml) a výživný krém (7 g) a tiež čelenku IMAGE Skincare  zadarmo pre dokonalý spa pocit.

PRODUKTY
 
 • VITAL C hydrating facial cleanser (7,4 ml): Čistiace emulzia krémovej konzistencie hydratuje, šetrne odstraňuje make-up a nečistoty a zároveň pleti dodáva dennú dávku vitamínov a antioxidantov.
   
 • ORMEDIC balancing gel polisher (91 g): Šetrný peelingový gél na každodenné použitie zjemňuje a vyvažuje pleť. Enzýmy z plodov granátového jablka, prášok z olivových jadier a bambusové sféry (guľôčky) odstraňujú odumretú vrstvu pokožky a obnovujú žiarivý vzhľad. Vďaka extraktu z citrusového kaviáru, prírodného zdroja kyseliny alfa-hydroxylovej, zanecháva pleť hebkú, hladkú a sviežu.
   
 • I MASK firming transformation mask (57 g): Revitalizujúca a spevňujúca maska, prinavracia pokožke rovnováhu. Postará sa o vypnutú,hebkú a žiarivú pokožku. Nové technológie a zriedkavé horské korenie zabezpečujú dobrý pocit pokožky, pomáhajú ochraňovať pokožku pred škodlivými účinkami stresu a znižujú výskyt známok unavenej pokožky.
   
 • ILUMA intense brightening serum (7,4 ml): Ľahké sérum bez pridaných olejov ošetruje pigmentové škvrny a začervenanie. Zmes rastlinných rozjasňovačov, vitamín C a výťažok z hroznových jadier pomáha jemne redukovať zápaly, a tým prispieva k čistej a sviežo vyzerajúcej pleti. Dokonale upokojuje pleť po depilácii voskom alebo po laserovom zákroku. Ideálne pre všetky typy pleti.
   
 • ORMEDIC balancing bio-peptide crème (7 g): Nočný vyvažujúci krém vďaka obsahu rastlinných masliel, kyseliny hyalurónovej a organických rastlinných olejov hydratuje a obnovuje rovnováhu suchej a vyčerpanej pleti. Peptidy s jedinečným rozjasňujúcim účinkom obnovujú jas a jednotný tón pleti. Komplexné zloženie podporuje zdravú a sviežu pleť.
   
POSTUP OŠETRENIA

Začnite jemným čistením, použite VITAL C hydrating facial cleanser, potom jemne odlupujte pleť prípravkom ORMEDIC balancing gel polisher. Potom si pokožku tváre hydratujte pomocou I MASK firming transformation mask, ktorá má spevňujúce vlastnosti. Následne použite ILUMA intense brightening serum na zvýšenie žiarivosti vašej pokožky. Ako posledný krok naneste ORMEDIC balancing bio-peptide crème, aby bola vaša pokožka hydratovaná, rovnomerná a žiarivá!
 
 1. Čistenie: Masírujte si tvár s VITAL C hydrating facial cleanser po dobu 1-2 minút, potom ju opláchnite vlažnou vodou.
   
 2. Píling: Naneste dostatočné množstvo ORMEDIC balancing gel polisher a masírujte ním tvár po dobu 1-3 minút. Opláchnite vlažnou vodou.
   
 3. Maska: Naneste I MASK firming transformation mask a nechajte ho pôsobiť 10-15 minút, potom ju odstráňte vlažnou vodou.
   
 4. Lesk: Naneste v hojnom množstve prípravok ILUMA intense brightening serum na celú tvár.
   
 5. Výživa: Naneste dostatočné množstvo ORMEDIC balancing bio-peptide crème na celú tvár.

Odporúčame ešte: