kód:

GO GREEN TREATMENT

83 Eur
Hmotnosť netto :

Popis

Ste v strese? A stres je viditeľný aj na vašej pokožke? Máme pre vás ošetrenie! Ošetrenie tváre ROZZELEŇ SA DOMA urobí vašu pokožku jemnou, hydratovanou, upokojenou a obnovuje jej rovnováhu.

Nechajte, aby ORMEDIC® balancing facial cleanser zbavil vašu pokožku od nečistôt a zábal I MASK purifying probiotic mask vyčistil vaši pokožku a póry. Na konci ošetrenia ORMEDIC balancing bio-peptide creme sa postará o to, aby vaša pleť bola hladká, hydratovaná a obnoví jej stratenú rovnováhu.

PRODUKTY
 
 • ORMEDIC balancing facial cleanser (177 ml): Jemný, osviežujúci gélový čistiaci prípravok, ktorý jemne odstráni nečistoty a zanecháva pokožku jemnú, hydratovanú a čistú.
   
 • I MASK purifying probiotic mask (57 g): obohacujúca probiotická maska, ktorá vyrovnáva pokožku a pomáha jej odolávať dehydratácii a nerovnováhe.
   
 • ORMEDIC balancing bio-peptide crème (7,4 ml)): Tento nočný regeneračný krém posilňuje a vyrovnáva pokožku zbavenú vlhkosti botanickými maslami, kyselinou hyalurónovou a organickými rastlinnými olejmi.
   
POSTUP OŠETRENIA
 
 1. Čistenie: Na mokré ruky naneste hojné množstvo  ORMEDIC balancing facial cleanser,  a vytvorte penu pomocou trenia vašich dlaní. Očistite si ním tvár po dobu 1 minúty, potom ju opláchnite vlažnou vodou.
   
 2. Maska: Naneste hrubú vrstvu I MASK purifying probiotic mask na čistú pokožku a nechajte ju pôsobiť 10 až 20 minút. Ak máte uhorku v chladničke, položte si plátok na zavreté oči a relaxujte. Využite tento čas pre seba, pokojne dýchajte, relaxujte. Po uplynutí doby pôsobenia navlhčite malý uterák teplou vodou a zakryte ním celú tvár. Jemne s ním postláčajte pokožku. Následne odstráňte masku a pokožku opláchnite vlažnou vodou.
   
 3. Vyváženie: Použite dostatočné množstvo ORMEDIC balancing bio-peptide crème, vmasírujte ho do pleti a potom ju jemne potľapkajte.

Odporúčame ešte: