kód: OEU-201N 1374

ORMEDIC Balancing Anti-Oxidant Serum

68 EUR
Balenie: 30 ml

Popis

Esenciálne sérum vhodné na každodenné použitie upokojuje pokožku a posilňuje jej obranyschopnosť proti vzniku poškodení. Slivka kakadu (Terminalia ferdinandiana) a extrakt z koreňa cvikly obsahujú veľmi účinné antioxidanty, ktoré pleti dodávajú zdravý a žiarivý vzhľad. Organická hroznová voda bohatá na živiny a kyselina hyalurónová obnovujú rovnováhu dehydratovanej pleti a hydratujú ju.
 

Typ pleti

Všetky typy pleti.

Aplikácia

Naneste objem 1 kvapkadla na vyčistenú pleť. Vhodné na použitie ráno aj večer.

Prínosy

Vyživujúci komplex antioxidantov posilňuje a chráni pleť pred vplyvmi prostredia. Slivka kakadu je zdroj super-C vitamínu, ktorý posilňuje obranyschopnosť pokožky a rozjasňuje zašednutú pleť. Organická hroznová voda je bohatá na stopové prvky a minerály, potrebné pre optimálnu vyváženosť pokožky, ktoré jej poskytujú ochranu pred vonkajšími vplyvmi a hydratujú ju.

Pro tip

Zmiešajte so svojím obľúbeným IMAGE Skincare regeneračným krémom pre aktívnejšiu ochranu. Antioxidačné sérum je vynikajúce po depilácii voskom na upokojenie pokožky a zmiernenie začervenania.

Zložky

EXTRAKT Z LISTOV ALOE BARBADENSIS*, GLYCERÍN, PROPÁNDIOL, VODA Z VITIS VINIFERA (HROZNO)*, POLYSORBÁT 20, KAPRYLYL-GLYKOL, EXTRAKT Z KOREŇA BETA VULGARIS (CVIKLA), POLYAKRYLÁT, HYDROXYETYL, AKRYLÁT/NATRIUM-AKRYLOYLDIMETYL, KOPOLYMÉR TAURÁTU, OLEJ Z KÔRY CITRUS AURANTIUM DULCIS (POMARANČ), HYALURONÁT SODNÝ, AMINOMETYL-PROPANOL, MEĎ PCA, ETYLHEXYLGLYCERÍN, GLYCÍN, NIACÍN-AMID, KYSELINA MLIEČNA, KYSELINA CITRÓNOVÁ, SORBITAN-IZOSTEARÁT, POLYSORBÁT-60, EXTRAKT Z KOREŇA ARCTIUM LAPPA (LOPÚCH), EXTRAKT Z KVETU CALENDULA OFFICINALIS (NECHTÍK LEKÁRSKY)*, EXTRAKT Z LISTOV CAMELLIA SINENSIS (ZELENÝ ČAJ)*, OLEJ Z KÔRY CITRUS NOBILIS (MANDARÍNKA), EXTRAKT Z KÔRY CITRUS PARADISI (GREP), EXTRAKT Z KOREŇA CURCUMA LONGA (KURKUMA)*, EXTRAKT Z KVETU NELUMBO NUCIFERA (LOTOS)*, OVOCNÝ EXTRAKT Z TAMARINDUS INDICA*, OVOCNÝ EXTRAKT Z TERMINALIA FERDINANDIANA, EXTRAKT Z KVETU TRIFOLIUM PRATENSE (ĎATELINA)*, BIOSACHARIDOVÁ GUMA-1, EXTRAKT Z LISTOV HABERLEA RHODOPENSIS, EXTRAKT Z DROŽDIA, T-BUTYLALKOHOL, LEVULINÁT SODNÝ, GLYCERYL-KAPRILÁT, OVOCNÝ EXTRAKT Z VANILA PLANIFOLIA (VANILKA), ANISÁT SODNÝ, TOKOFEROL, FENOXYETANOL, LIMONÍN, *-CERTIFIKOVANÁ ORGANICKÁ ZLOŽKA

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.