kód: IL-206 2044

Iluma Intense Brightening Exfoliating Powder

40 EUR
Balenie: 43 g

Popis

Vodou aktivovaný mikroexfoliačný prášok pomáha dosiahnuť jasnejšiu pleť a rovnomernejší tón pleti. Šetrne odstraňuje odumreté bunky pokožky a pleti prinavracia žiarivý vzhľad. Je dostatočne jemný na každodenné použitie a ideálne sa hodí pre všetky typy pleti, vyhladzuje nerovnomernú štruktúru a pripravuje pleť na intenzívnejšiu absorpciu séra, hydratačného krému, či efektívnejšiu účinnosť odborných ošetrení.

Typ pleti

Všetky typy pleti, predovšetkým pleť s nejednotným tónom, tmavými škvrnami a diskoloráciou.

Aplikácia

Vysypte menšie množstvo púdru do vlhkých dlaní a v rukách vytvorte ľahkú penu. Jemne vmasírujte do pokožky a vyhýbajte sa okoliu očí. Poriadne opláchnite. Používajte dvakrát denne, ráno a večer, na tvár a telo.

Prínosy

• Šetrne exfoliuje odumreté kožné bunky • Rozjasňuje a zjemňuje pleť • Zlepšuje celkový vzhľad a zjednocuje tón pleti

Pro tip

Pre pleť, ktorá si vyžaduje efektívnejšiu exfoliáciu a zosvetlenie kombinujte s ktoroukoľvek čistiacou emulziou, gélom alebo maskou IMAGE.

Zložky

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY • Prášok z kokosového mlieka a ryže: šetrné exfoliačné zložky pre zjednotenie tónua štruktúry pleti • Extrakty z plodov ananásu a tekvice: prírodné enzymatické výťažky, ktoré exfoliujú a zároveň pleti dodávajú vitamíny a živiny • Vitamín C: antioxidant pre rozjasnenie pleti Zloženie: KOKOSOVÝ ORECH (COCOS NUCIFERA), MYRISTÁT DRASELNÝ, HYDROGENUHLIČITAN SODNÝ, LAURYLSULFÁT SODNÝ, RYŽOVÝ ŠKROB (ORYZA SATIVA), SESKVAKARBONÁT SODNÝ, KYSELINA 3-OETYL ASKORBOVÁ, CHLORID SODNÝ, SÍRAN SODNÝ, DIMETYLSULFÓN, AQUA/VODA/EAU, TRIETYLCITRÁT, EXTRAKT Z KÔRY POMARANČA (CITRUS AURANTIUM DULCIS), LIMONÉN, EXTRAKT Z PLODOV VANILKY (VANILLA PLANIFOLIA), EXTRAKT Z KÔRY MANDARÍNKY (CITRUS TANGERINA), GLYCYRIZÁT DRASELNÝ, PERLOVÝ PRÁŠOK, BROMELAÍN, LAKTÓZA, MALTODEXTRÍN, SRVÁTKOVÝ PROTEÍN, KARBOMÉR/KRÍŽOVÝ POLYMÉR, LAKTOBACILY/FERMENTNÝ FILTRÁT Z PLODOV TEKVICE (CUCUBRITA PEPO), KYSELINA MLIEČNA, GLYCERÍN, LEUKONOSTOK/FERMENTNÝ FILTRÁT Z KOREŇA REĎKOVKY (RAPHANUS), BENZOAN SODNÝ, METABISULFIT SODNÝ, FENOXYETANOL, EXTRAKT Z LISTOV ZELENÉHO ČAJU (KAMÉLIA SINENSIS)

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.