kód: ICEU-202N 863

I CONCEAL flawless foundation SPF 30 - Beige

55 EUR
Balenie: 28 g

Popis

Mejkap na každý deň, ktorý nedostatky nielen kryje, ale aj lieči, aby bola Vaša pleť bezchybná. Neobsahuje parabény.

Typ pleti

Určený pre všetky typy pleti, pleť s nadmernou pigmentáciou, začervenaním a so sklonom k tvorbe akné, zjazvením od akné, po kozmetických injekciách, na modriny a zjazvenie. Vhodný ako starostlivosť o pleť po odbornom ošetrení, laserovom zákroku, po odbornom zákroku.

Aplikácia

Aplikujte malé množstvo mejkap na tvár a krk pomocou podkladového štetca I BEAUTY č. 101 pre bezchybnú pleť. Používajte každý deň ako bežný mejkap na ochranu proti vplyvom prostredia alebo podľa potreby po kozmetických procedúrach

Prínosy

Tento všestranný, rozjasňujúci, ľahký a vodeodolný mejkap pomáha a kryje, aby bola Vaša pleť každý deň zdravšia a bezchybnejšia. Zdravý mejkap so systémom CPN™ na každodenné použitie: Obnova: Skrýva nedostatky pomocou dokonalej farebnej zhody. Prevencia: Poskytuje ochranu pred slnkom a má hojivé a omladzujúce účinky. Výživa: Obsahuje okysličujúce a výživné rastlinné zložky. K dispozícii v 6 farbách pre každý fototyp pleti podľa Fitzpatricka.

Pro tip

Zmiešajte s prípravkami PREVENTION + pre dodatočnú tonizáciu a hydratáciu

Zložky

Zinc oxide Titanium dioxide (perfluorodecalin) Plant stem cell culture (phytocelltec solar vitis) (lonicera japonica flower extract) Triple A complex Gotu kola (centella asiatica) Zinc PCA (blend of vitamins) Squalane Acetyl hexapeptide-8

Odporúčame ešte:

Môj názor na produkt.

Vaša e-mailová adresa bola vyžiadaná za účelom kontaktu pre prípad reklamácie, na stránke nezobrazí. Bez vášho súhlasu nebude použitá na marketingové účely. Bez vášho súhlasu ho nepoužijeme ani na marketingové účely.