kód:

Iluma intense brightening exfoliating powder

37 Eur
Hmotnosť netto : 43 g

Popis

Jedinečný luxusný peelingový púder, ktorý jemne čistí a exfoliuje všetky typy pleti. Táto ultrajemná mikroexfoliačná zmes odstraňuje zvyšné nečistoty a maz z pórov a poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a omladzujúce účinky. Obsahuje novú generáciu prírodných rastlinných výťažkov, enzýmov a antioxidantov, ktoré pleti pomáhajú získať novú úroveň žiarivosti. Neobsahuje parabény.

Typ pleti

Určený pre všetky typy pleti, pleť so stratou žiarivosti a mdlú pleť.

Aplikácia

Vysypte menšie množstvo púdru do vlhkých dlaní a v rukách vytvorte ľahkú penu. Jemne vmasírujte do pokožky a vyhýbajte sa okoliu očí. Poriadne opláchnite. Používajte dvakrát denne, ráno a večer, na tvár a telo.

Prínosy

Tento mikroexfoliačný púder je ideálny pre všetky typy pleti a je dostatočne jemný, preto ho môžete používať každý deň. V kombinácii s rastlinnými rozjasňovačmi odstraňuje odumreté bunky kože a pleť zanecháva hladkú, rozžiarenú a pripravenú na absorpciu aktívnych látok, ktoré sa nachádzajú v sérach alebo obnovovacích krémoch.

Pro tip

Ak Vaša pleť potrebuje dodatočnú exfoliáciou a rozjasnenie, môžete skombinovať s akoukoľvek IMAGE maskou.

Zložky

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Milk Powder, Sodium Bicarbonate, Potassium Myristate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Oryza Sativa (Rice) Starch, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Sodium Sesquicarbonate, Sodium Chloride, Dimethyl Sulfone, Sodium Sulfate, Papain, Whey Protein, Lactic Acid, Lactose, Pearl Powder, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract, Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Maltodextrin, Bromelain.

Odporúčame ešte: