kód: 94922981585

Ageless total facial cleanser

35 Eur
Hmotnosť netto : 177 ml

Popis

Univerzálne čistiace pleťové mlieko 3 v 1 na tvár a telo, tonizuje pleť, odstraňuje mejkap a mastnotu a vyrovnáva pH vašej pokožky.  Preto nebudete musieť použiť pleťovú vodu. Jemná zmes kyseliny glykolovej odstraňuje odumreté bunky, aby odhalila hladšiu pokožku a aby Vaša pokožka dosiahla dokonalú rovnováhu.

Typ pleti

Určené pre normálnu, zmiešanú, starnúcu a mastnú pleť. Vhodné ako starostlivosť o pleť pred profesionálnym/chemickým ošetrením.

Aplikácia

Navlhčite si ruky a aplikujte dostatočné množstvo do dlaní. Očistite si tvár a masírujte aspoň jednu minútu. Opláchnite najprv vlažnou a potom studenou vodu. Ak potrebujete dodatočnú exfoliáciu, postup opakujte. Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte každé ráno a večer.

Prínosy

Univerzálne čistiace pleťové mlieko 3 v 1 na tvár a telo odstraňuje mejkap a mastnotu a vyrovnáva pH vašej pokožky. Po jeho aplikácii preto nebudete musieť použiť pleťovú vodu. Jemná zmes kyseliny glykolovej odstraňuje odumreté bunky, aby odhalila hladšiu pokožku.

Pro tip

Použite na lakte a kolená pre dodatočnú exfoliáciu a na zjemnenie a rozjasniene týchto drsnejších miest.

Zložky

WATER (AQUA), AMMONIUM LAURETH SULFATE, GLIKOLSAv, OLEIFERA (GREENTEA) LEAF EXTRACT, AMMONIUM GLYCOLATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, CITRIC ACID, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCOL DISTEARATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, DIMETHYL LAURAMINE OLEATE, PHENOXYETHANOL, MENTHOL

Odporúčame ešte: